وبلاگ

راهنمای خرید اولین کوادکوپتر کنترلی برای افراد تاز کار

راهنمای خرید اولین کوادکوپتر کنترلی برای افراد تاز کار

برای اولین بار چه کوادکوپتری بخریم؟ حرفه ای یا معمولی؟ دوربین دار یا بدون دوربین؟ گران یا ارزان قیمت؟ در این مقاله قصد داریم تا به تمامی این سؤال‌های شما به‌صورت کامل پاسخ دهیم و شما را در خرید اولین کوادکوپتر خود راهنمایی کنیم. وب‌سایت سایما آرسی بزرگ‌ترین مرجع خرید و فروش کوادکوپتر در کل ایران است که می‌توانید برای دیدن تمامی محصولات ما از دسته‌بندی‌ها و محصولات فروشگاه ما دیدن کنید.

آیا باید اولین کوادکوپتر شما یک کوادکوپتر حرفه ای باشد؟

اگر در دنیای کوادکوپتر ها و فیلم‌برداری و عکس‌برداری هوایی تازه‌کار هستید، اصلاً به شما پیشنهاد نمی‌کنیم که یک کوادکوپتر حرفه ای و گران‌قیمت بخرید. درصورتی‌که این کار را انجام دهید ممکن است که باعث شوید کوادکوپتر آسیب ببیند و ممکن است قابل تعمیر نباشد. در این صورت هم دیگر به کوادکوپتر ها علاقه‌ای نخواهید داشت و هم اینکه برای کوادکوپتر هزینه‌ای نمی‌کنید و کلاً آن را از زندگی خود خط می‌زنید.

از کوادکوپتر های میان رده به پایین به عنوان اولین کوادکوپتر خود استفاده کنید

بهتر است شما از کوادکوپتر های میان رده و متوسط به پایین استفاده کنید. این کوادکوپتر ها هم دوربین دار هستند و هم قیمتشان نصف قیمت کوادکوپتر های حرفه ای می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از این کوادکوپتر ها هم عکس‌برداری و فیلم‌برداری هوایی را تمرین کنید و هم پرواز با کوادکوپتر ها را به‌صورت کامل یاد بگیرید.

قیمت کوادکوپتر های میان رده و قطعات آن‌ها کمتر است

همچنین کوادکوپتر های میان رده و قطعات یدکی آن‌ها قیمتی کم‌تری نسبت به کوادکوپتر های حرفه ای و گران‌قیمت دارند. کوادکوپتر های ارزان قیمت شاید کیفیت کوادکوپتر های حرفه ای را نداشته باشند اما قطعاً در زمان خرابی خرج زیادی روی دست شما نمی‌گذارند.

برای شروع بهتر است از کوادکوپتر های ارزان و متوسط استفاده کنید

کوادکوپتر های ارزان و متوسط هزینه کمتری نسبت به کوادکوپتر های دیگر دارند و از این نظر برای افراد تازه‌کار بیشتر مناسب هستند و شما می‌توانید با تهیه آن‌ها به پرواز با کوادکوپتر و عکس‌برداری و فیلم‌برداری هوایی را یاد بگیرید و بعد برای خرید یک کوادکوپتر حرفه ای اقدام کنید.

اما چه ویژگی‌هایی را باید در زمان خرید اولین کوادکوپترمان در نظر داشته باشیم؟

شما باید همه‌چیز را در نظر بگیرید و ببینید دقیقاً به‌عنوان یک فرد تازه‌کار به چه چیزی احتیاج دارید چه چیزی بیشتر برای شما حیاتی است؟ مثلاً اگر دوست دارید که عکس‌برداری و فیلم‌برداری هوایی انجام دهید باید یک کوادکوپتر دوربین دار بخرید. اگر دوربین برای شما اهمیتی ندارد می‌توانید از کوادکوپتر های بدون دوربین استفاده کنید. اگر هم به هر دو این دو قابلیت نیاز دارید باید یک کوادکوپتر دوربین دار ارزان بخرید که جوابگوی تمامی احتیاجات شما باشد.

برای کودکان از کوادکوپتر های بدون دوربین استفاده کنید

کودکان خیلی نیازی به کوادکوپتر های دوربین دار ندارند پس بهتر است که یک کوادکوپتر بدون دوربین برای آن‌ها تهیه کنید تا بتوانند خیلی راحت هم بازی کنند و هم پرواز با کوادکوپتر ها یاد بگیرند. شاید در آینده بتوانند خلبان حرفه ای کوادکوپتر شوند و یا خلبان واقعی هواپیماهای واقعی.

جمع‌بندی

اگر فردی تازه‌کار هستید بهتر است از کوادکوپتر های میان رده و ارزان به سمت متوسط استفاده کنید. با این کار هم در هزینه خود صرفه‌جویی کرده‌اید و هم اینکه می‌توانید با خیال راحت با این کوادکوپتر ها پرواز کنید و فیلم و عکس‌های هوایی بگیرید. نیازی هم نیست نگران خراب شدن این کوادکوپتر ها باشید، چون قطعات یدکی این کوادکوپتر ها فراوان است و هم تعویض و تعمیرات قطعات این کوادکوپتر ها نیز ارزان و راحت است.

 امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و بتوانید انتخاب بهتری در خرید کوادکوپتر خود داشته باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.