وبلاگ

پر فروش ترین کوادکوپتر های سایما در سالی که گذشت

پر فروش ترین کواد کوپتر های سایما

با توجه به اینکه به روز های پایانی سال ۱۳۹۷ نزدیک می شویم قصد داریم تا امروز در وبلاگ سایما آرسی پر فروش ترین کواد کوپتر های کمپانی سایما را نام ببریم . 

از آنجایی که بخش عمده ای از کواد کوپتر های وبسایت سایما آرسی را محصولات کمپانی سایما تشکیل می دهند تنوع و کاربرد هر یک از محصولات متفاوت بوده و در این نوشته پر فروش ها به ترتیب فروش و با ذکر قابلیت ها ذکر شده اند .

پر فروش ترین کواد کوپتر های سایما : 

در سالی که گذشت کواد کوپتر های دوربین دار جزو پر فروش ها بوده اند و در این دسته کواد کوپتر X5uw عنوان پر فروش ترین محصول کمپانی سایما را به خود اختصاص داده است .

چرا کواد کوپتر X5uw پر فروش ترین کواد کوپتر امسال بود ؟

شاید در وهله اول قیمت مناسب در مقابل داشتن امکانات فراوان آن هم در دسته کواد کوپتر های دوربین دار موجب شده کوادکوپتر x5uw این مقام را به دست آورد .

بهتر است نگاهی کلی به برخی از ویژگی های کواد کوپتر x5uw انداخته تا پر فروش ترین کواد کوپتر سال را بیشتر بشناسیم .

کواد کوپتر x5uw پر فروش ترین کواد سایما

برخی از ویژگی های پر فروش ترین کواد کوپتر سایما :

هنگامی که در نگاه اول به X5uw نگاه می کنید ظاهر قرمز رنگ و براق ٬ طراحی مدرن و زیبا و کیفیت بالای بدنه توجه شما را به خود جلب می کند ٬ همینطور ابعاد مناسب که به شما امکان استفاده دو منظوره از این کواد کوپتر دوربین دار را می دهد .

اگر به قابلیت ها فنی نگاهی داشته باشیم دوربین HD با کیفیت و ارسال زنده تصویر به همراه قابلیت کاربردی جدا شدن از بدنه کواد همه و همه نظر شما را بیشتر نسبت به خرید x5uw سوق می دهد .

از طرفی دیگر قابلیت کنترل توسط موبایل و تبلت و اپلیکیشن Syma Go ٬ رسم مسر پرواز و حرکت خودکار در مسیر رسم شده موجب میشوند تا کوادکوپتر x5uw برتری خاصی نسبت به رقبا پیدا کند .

کواد کوپتر X8Pro دومین پر فروش کمپانی سایما :‌

کواد کوپتر حرفه ای X8Pro پهباد حرفه ای که سالهاست حرف اول را در میان محصولات کمپانی سایما می زند امسال نیز جزو پر فروش ترین محصولات وبسایت سایما آرسی قرار داشت .

کواد کوپتر x8pro پر فروش سایما

ظاهر قدرتمند ٬‌ دارا بودن آنتن قوی GPS و مجهز بودن به دوربین ۸ مگاپیکسلی به همراه گیمبال تک محوره اصلی ترین نکات قوت برای این کواد کوپتر پر فروش محسوب می شوند .

از طرفی باز گشت به خانه و لندینگ خودکار کواد کوپتر X8pro  ٬ از آن هلیشات حرفه ای با قیمت بسیار پایین تر نسبت به رقبایش پدید آورده اند .

هم چنین پیشتر مقاله ای برای نقد و بررسی این پرچمدار سایما نوشته بودیم که می توانید آن را مشاهده کنید .

 نانو کواد کوپتر x22w ٬ دوربین داری چابک :

با قرار گرفتن کواد کوپتر x22w در رتبه سوم پر فروش ها می توان گفت هنوز بازار فروش نانو کواد کوپتر ها داغ است و به خصوص نانو کواد کوپتر های دوربین دار .

نانو کواد کوپتر x22w سایما

امتیازات نانو کواد کوپتر x22w :‌

هنگامی که پیشوند نانو برای یک پهباد به کار می رود یعنی سایز آن از ۱۵ سانتی متر کوچک تر است و x22w با دارا بودن سایز کوچک ۱۳.۵ در ۱۳.۵ سانت و هم چنین دارا بودن امتیاز دوربین با لرزشگیر داخلی لقب پر فروش ترین نانو کواد کوپتر سایما را به خود اختصاص داده .

از دیگر امتیازات کواد کوپتر x22w می توان به ارسال زنده تصویر ٬ هدایت به وسیله گوشی موبایل و تبلت و قابلیت رسم مسر پرواز اشاره نمود .

از نظر شما بهترین کواد کوپتر امسال چه بود ؟

می توان گفت این سه محصول علاوه بر اینکه در وبسایت سایما آرسی جزو پر فروش ترین ها بوده اند از دید کمپانی سایما نیز به عنوان محبوب ترین و پرفروش ترین ها شناخته شده اند .

حال نوبت شما است تا بهترین کواد کوپتر امسال سایما را مشخص کنید ! به نظر شما بهترین کواد کوپتر کمپانی سایما در سال که گذشت کدام بود ؟‌

بازگشت به لیست

1 دیدگاه در “پر فروش ترین کوادکوپتر های سایما در سالی که گذشت

  1. محسن منتظری گفت:

    به نظر من هیچکدام از کوادکوپترها نمیتوانند جایگزین. Cx-20باشند خوشا بحال کسانیکه وقت ارزانی این مدل را خریداری کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.