مشخصات فنی Bugs 16 Pro:

 • گیمبال 3 محوره
 • لرزشگیر تصویرالکترونیکی
 • Farther Fast Clearer
 • دوربین وای فای 4K
 • جایروسکوپ فوق دقیق
 • GPS و نقشه
 • موتور Brushless
 • ESC مستقل
 • ارتباط دو طرفه 2.4 گیگاهرتز
 • صفحه نمایش ال سی دی

لرزشگیر تصویر الکترونیکی:

تثبیت کننده تصویر الکترونیکی (EIS) یک روش بسیار موثر برای جبران لرزش دست است که خود را در ریز حرکت ها نشان می دهد. این مدل یک گیمبال 3 محوره دارد که سبب شده تا لرزش‌های ناشی از تکان‌های شدید در هر 3 محور حذف شود.

تنظیم زاویه دوربین توسط کنترل از راه دور:

زاویه دوربین را می توان از راه دور از 0 تا 70 درجه تنظیم کرد.

 • دوربین: حالت فیلمبرداری: 4K 3840X2160
 • گیمبال: 70 درجه سه محوره

لنز واید، که از تعدادی عنصر لنز نوری تشکیل شده است، این امکان را برای دوربین فراهم می کند که تصاویر واضح و با پس زمینه وسیع ثبت کند.

از عکاسی با سنسور 4K CMOS و لنز زاویه دید گسترده استفاده کنید ، اصلی ترین جزئیات را حفظ کرده و تصویر را بسیار الهام بخش تر می کند.

سیستم تعقیب سوژه:

کوادکوپتر شما را بطور خودکار ردیابی می کند و حرکت شما را با نمای هوایی خاصی ثبت می کند. لنز دوربین همچنان به سمت سوژه است و با فاصله ثابت تصاویر را ضبط می نماید.

نقطه مورد علاقه:

ساختمان ،شی یا موقعیت خاصی را به عنوان سوژه خود تعیین کنید. با استفاده از نقطه تعیین شده کوادکوپتر شما بطور مداوم در جهت عقربه های ساعت در اطراف نقطه از پیش تعیین شده می چرخد. نقطه مورد نظر به طور پیش فرض 10 متر جلوتر از هواپیما تنظیم شده است.

برای تغییر نقطه ، لطفاً بر روی”تنظیم” – “شعاع پرواز” کلیک کنید.

ویژگی TapFly:

یکی از ویژگی هایی است که از طریق سنسور جی‌پی‌اس عمل می‌کند. در حالت پرواز Waypoint، شما فقط می توانید بر روی مواردی که در Bugs 16 Pro وجود دارد تمرکز کنید.Bugs 16 Pro به سمت هدف و یا در جهتی که روی صفحه ضربه زده اید پرواز می کندو اگر دوباره مسیر را روی صفحه قرار داده اید مسیرهای پرواز را به آرامی تغییر می دهد.

برای استفاده از این مود کافیست تا مسیر موردنظر برای پرواز را بر روی صفحه نمایش رسم کنید. سپس خواهید دید که پرنده در همان مسیر شروع به پرواز خواهد کرد.

موقعیت یاب نوری:

سنسور جریان نوری داخلی که اطلاعات جریان نوری را در زمان واقعی دریافت می کند و محاسبات یکپارچه را انجام می دهد. کوادکوپتر شما به طور خودکار و بدون دخالت دست ارتفاع خود را ثابت نگه می دارد و می توانید بر عکسبرداری خلاقانه خود تمرکز کنید.

باتری لیتیوم پلیمری طراحی شده توسط ماژول:

این باتری به شما تجربه پرواز طولانی تری می دهد و حداکثر زمان پرواز 28 دقیقه با باتری 11.4 ولت 3200 میلی آمپر ساعتی است.

موتورهای براشلس پرقدرت:

کواد کوپتر باگز 16 پرو از موتورهای براشلس 2204 1000kv برخوردار است که مقرون به صرفه ترین و با کیفیت ترین موتور بدون برس در بین خطوط موتور بدون برس است. این نوع موتورها نسبت به موتورهای معمولی از کیفیت و پایداری بالاتری برخوردار هستند و نویز و صدای کمتری هم تولید می‌کنند.

عملگر هشدار کنترل از راه دور هوشمند:

هلیشات MJX Bugs 16 Pro از یک رادیو کنترل خوش دست با کاربری آسان برخوردار است. حالت هشدار که وضعیت شارژ باتری را دریافت می کند ، هنگامی که شارژ باتری کواد کوپتر به پایین ترین حد می رسد ، هشدار فعال می شود تا در زمان مناسب نسبت به فرود کواد کوپتر اقدام نمایید. هنگامی که سیگنال کنترل از راه دور ضعیف شده یا تداخل ایجاد می کند ، زنگ فرستنده صداهای بوق را ارسال می کند که باعث میشود پرواز شما همیشه ایمن باشد. بر روی این کنترلر یک صفحه نمایش LCD وجود دارد که جزییاتی از محیط پیرامون، شارژ کوادکوپتر و مواردی دیگر را به کاربر نشان می‌دهد.

دوربین 4K Wifi به طور کامل با MJX APP “X-DRONE” کار می کند:

دوربین 4K Wifi به شما امکان می دهد آنچه کوادکوپتر شما می بیند را ببینید. ایده ای است برای قاب بندی نقطه یا صرفاً نگاه کردن به اطراف و تحسین محیط اطراف پس از اتصال دوربین به برنامه “X-DRONE”.

هشدار ولتاژ پایین پهپاد:

فرستنده این پهپاد از زنگ هشدار برای زمانی که ولتاژ کوادکوپتر رو به اتمام است، برخوردار می‌باشد. در این شرایط با ارسال صدای بوق به کاربر هشدار اتمام ولتاژ داده خواهد شد. این ویژگی سبب شده تا کوادکوپتر همیشه تحت کنترل باشد و کاربر در شرایط بحرانی بتواند پهپاد را کنترل کند.