info@symarc.net
0912 537 2102

معرفی نکات مهم خرید کوادکوپتر دوربین دار

معرفی نکات مهم خرید کوادکوپتر دوربین دار

خرید کوادکوپتر دوربین دار باید براساس دانش و اطلاعات کافی در این زمینه صورت گیرد. امروزه همه کم و بیش با کوادکوپتر آشنایی لازم را پیدا کرده اند. فلسفه ساخت و کاربرد کوادکوپترها ابتدا فقط در پروژه های نظامی بوده است. اما کم کم با پیشرفت تکنولوژی کوادکوپترها به زندگی روزمره راه پیدا کردند. بنابراین در مدت زمان کوتاهی استفاده از کوادکوپتر در بین مردم رایج شد. امروزه مردم از کوادکوپتر ها برای سرگرمی، تفریح، فیلمبرداری و عکاسی استفاده می کنند.

چنانچه تاکنون رادیو کنترل یک کوادکوپتر را به دست نگرفته اید توصیه می کنیم گامی هر چند کوچک به این دنیای بی حد و مرز بگذارید و گوشه ای از لذت های آن را تجربه کنید. با ورود به این زمینه حتی در آن گام های ابتدایی نمی توانید به راحتی از جذابیت و هیجان آن دل بکنید.

کوادکوپترها به چند دسته از قبیل بدون دوربین، دوربین دار و دوربین دار با ارسال زنده تصویر تقسیم بندی می شوند. محصولات متنوعی از شرکت های مختلف با امکانات و شکل ظاهری متفاوت در بازار موجود هستند. بنابراین کوادکوپترهای موجود در بازار تامین کننده نیاز و سلیقه کاربران می باشند.

معرفی نکات مهم خرید کوادکوپتر دوربین دار

بزرگترین و مهمترین شرکت تولید کننده کوادکوپتر

یکی از بزرگترین و مهمترین شرکت تولید کننده کوادکوپتر، شرکت دی جی آی DJI است. این شرکت معتبر با ارائه محصولات متنوع از قبیل فانتوم، مویک، اینسپایر و … توانسته است نظر کاربران را به خود جلب کند. این شرکت محصولات خود را با کاربردهای متنوع و دامنه قیمتی متفاوت به بازار عرضه می کند. امروزه از کوادکوپترهای دوربین دار در فیلم های سینمایی، مجالس عروسی و سایر مناسبت ها استفاده می شود.

بنابراین امروزه با خرید کوادکوپتر دوربین دار بسیاری از افراد می توانند از زوایای بسیار دشواری که امکان فیلمبرداری از آن ها وجود نداشته فیلمبرداری کنند. با خرید کوادکوپتر دوربین دار می توانید به راحتی فیلمبرداری و عکاسی کنید و لحظات نابی را برای خود ثبت کنید. به دلیل خلق تصاویر خارق العاده و زیبا از جاهایی که انسان توانایی دسترسی به آن ها ندارد خرید کوادکوپتر دوربین دار به اوج محبوبیت و شهرت رسید.

به جرات می توان گفت بازار فروش و خرید کوادکوپتر دوربین دار در ایران بسیار داغ است. افراد بسیار زیادی تمایل به خرید کوادکوپتر دوربین دار دارند. یکی از مزایای قابل توجه خرید کوادکوپتر دوربین دار ثبت عکس های سفرهای نوروزی است. با خرید کوادکوپتر دوربین دار می توانید در جنگل، دشت و دریا عکس و فیلم های ماندگاری را برای خود ثبت کنید.

چگونگی خرید کواد کوپتر از سایما آرسی ؟
ادامه مطلب

نکات مهم خرید کوادکوپتر دوربین دار

مهم ترین اتفاق سال های اخیر در تصویر برداری اختراع کوادکوپترهای دوربین دار بود. با توجه به سرعت و رشد تکنولوژی باید منتظر امکانات جدید و بسیار پیشرفته کوادکوپترها باشیم. با خرید کوادکوپتر دوربین دار می توانید لذت سفر را برای خود دوچندان کنید. با کوادکوپترهای دوربین دار می توانید تصاویری که قبلا برایتان رویا بودند را خلق کنید. هر چقدر هم که نسبت به کوادکوپتر شناختی نداشته باشید باید موقع خرید کوادکوپتر دوربین دار برای جلوگیری از اشتباهات یکسری نکات را رعایت کنید. با افزایش دانش و آگاهی در این زمینه مانع از اتلاف پول و انرژی خود شوید.

میزان حفظ شارژ باتری:

کوادکوپترها در واقع پرندگانی پرمصرف هستند. بنابراین قبل از خرید کوادکوپتر دوربین دار باید به مدت زمان نگهداری شارژ باتری آن توجه کنید. انواع کوادکوپترها می توانند در مدت زمان 15 دقیقه، 30 دقیقه، 45 دقیقه و حتی بیشتر در آسمان پرواز کنند.

معرفی نکات مهم خرید کوادکوپتر دوربین دار

سیستم مانع یاب:

موقع خرید کوادکوپتر دوربین دار دقت داشته باشید که سیستم مانع یاب 360 درجه ای داشته باشد. سیستم مانع یاب 360 درجه ای به کوادکوپتر این امکان را می دهد با دقت موانع را شناسایی و از آن ها رد شود. در غیر اینصورت کوادکوپتر در اثر عدم تشخیص موانع و یا برخورد با مانع دچار مشکل می شود و احتمال سقوط آن وجود دارد. بهتر است بدانید که در کوادکوپترهای پیشرفته مانند فانتوم 4 پروDJI phantom 4 pro امکان بازگشت به جایگاه اولیه موقع تمام شدن باتری وجود دارد.

حالت Active Track:

این حالت جهت فیلمبرداری از سوژه های در حال حرکت کاربرد دارد. این حالت این امکان را برای کوادکوپتر فراهم می کند تا سوژه در حال حرکت را در مسیر حرکتش دنبال کند.

انتقال اطلاعات:

یکی از نکات مهم قبل از خرید کوادکوپتر دوربین دار این است که سیستم انتقال اطلاعات کوادکوپتر مناسب باشد. سیستم انتقال اطلاعات باعث می شود تصویر با کیفیتی بر روی نمایشگر یا کنترلر خود داشته باشید.

جدید ترین کوادکوپتر های ۲۰۱۸ سایما
ادامه مطلب

ابعاد کوادکوپتر:

یکی از مهم ترین نکات قبل از خرید کوادکوپتر دوربین دار این است که به حجم و اندازه آن دقت کنید. مخصوصا زمانیکه کوادکوپتر را برای سفر و حرکت خریداری کنید. با توجه به امکانی که در حمل وسایل خود در سفر دارید می توانید ابعاد کوادکوپتر را انتخاب کنید.

قیمت کوادکوپتر

قیمت کوادکوپترها از رنج وسیعی برخوردار است. می توان گفت قیمت کوادکوپترها از سیصدهزار تومان تا سی میلیون تومان متغیر می باشد. قیمت برخی از کوادکوپترها با توجه به امکاناتی که دارند بیشتر از 30 میلیون تومان است. البته در بازار ایران و مراجعه به سایت سایما آرسی کوادکوپترهای با قیمت ارزان تر هم می توانید پیدا کنید. کاربران بسته به هدف و توان مالی که دارند می توانند نوع کوادکوپتر خود را انتخاب کنند.

معرفی نکات مهم خرید کوادکوپتر دوربین دار

راهنمای جامع خرید کوادکوپتر

هر آیتم توسط یک حرف نامگذاری می شود. حروف نشان دهنده قابلیت کوادکوپتر می باشند. در اینجا به برخی از این آیتم ها اشاره خواهیم کرد.

حرف C: این حرف نشان دهنده این است که کوادکوپتر دوربین دار است. تصاویر بر روی مموری کوادکوپتر ذخیره می شود. در آخر با فرود کوادکوپتر می توانید تصاویر و ویدیوهای خود را مشاهده کنید.

حرف W: این حرف نشان دهنده این است که کوادکوپتر دوربین دارد و از قابلیت ارسال زنده تصویر برخوردار می باشد. برای این کار باید نرم افزار مربوط به کوادکوپتر را از صفحه مربوطه آن در فروشگاه ایستگاه پرواز دانلود کنید و بر روی گوشی همراه خود بریزید. در نهایت می توانید گوشی همراه خود را به مانیتور کوادکوپتر جهت نمایش تصویر هوایی زنده تبدیل کنید. بهتر است بدانید که برای انتقال و تماشای تصویر نیازی به اینترنت ندارید.

حرف H: این حرف نشان دهنده قابلیت حفظ ارتفاع می باشد. با کمک این آیتم می توانید کوادکوپتر را در ارتفاع مدنظر خود ثابت نگه دارید تا به صورت شناور در آن نقطه باقی بماند.

حرف G: این حرف نشان دهنده دوربین با کیفیت 8 مگاپیکسل است.

 • تاریخ: 30 بهم 1398
 • نویسنده: صدر هاشمی
 • بدون دیدگاه
نظرات

  یک دیدگاه

  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم