وبلاگ

معرفی برند DJI | دی جی آی

تاریخچه شرکت dji | شرکت dji | خرید کوادکوپتر dji | خرید پهباد dji | برند دی جی آی

تاریخچه شرکت dji |‌ شرکت هایی که در حوزه تولید کوادکوپترها و هلی شات ها در حال فعالیت هستند، بسیار زیاد بوده و اگر کسی قصد داشته باشد در این بازار پر تلاطم و پر رقابت خود را در ردیف بقیه قرار دهد، باید بتواند نوآوری و تنوع در تولید محصولاتش را سرلوحه کار خود قرار دهد.

آیا در مورد شرکت DJI چیزی می دانید؟

شرکت هایی که در حوزه تولید کوادکوپترها و هلی شات ها در حال فعالیت هستند، بسیار زیاد بوده و اگر کسی قصد داشته باشد در این بازار پر تلاطم و پر رقابت خود را در ردیف بقیه قرار دهد، باید بتواند نوآوری و تنوع در تولید محصولاتش را سرلوحه کار خود قرار دهد. در تاریخچه شرکت dji، یکی از شرکت هایی که در این زمینه توانسته به موفقیت های فوق العاده خوبی دست پیدا کند، شرکت DJI ذکر شده است. به گفته آمار، این شرکت بزرگترین تولید کننده کوادکوپترها و هلی شات هاست و چیزی حدود 85 درصد از فروش بازار به این شرکت اختصاص دارد.

در جاهایی که نیاز به کوادکوپتر حس می شود، مانند موسیقی، سینما و غیره امکان ندارد شما نتوانید یک مدل از کوادکوپتر DJI تولید شده توسط این شرکت را نبینید. این جمله به خوبی بیان می کند که دی جی آی، توانسته بسیاری از رقیبان سرسخت خود را کنار بزند و خود به عنوان سر دم دار تولید کننده هواپیماهای بدون سرنشین غیر نظامی مطرح باشد.

تاریخچه شرکت dji | شرکت dji | خرید کوادکوپتر dji | خرید پهباد dji | برند دی جی آی

پهبادهایی که در این شرکت تولید می شوند از فناوری های هوش مصنوعی تبعیت کرده و به همین دلیل جزء مالتی روتورهایی که حرفه ای و فوق حرفه ای هستند، قرار می گیرند. این شرکت هنوز راه زیادی پیش رو دارد و شرکت هایی که در حال ورود به بازار هلی شات ها هستند که حرف های زیادی برای گفتن دارند. بنابراین اگر DJI هم می خواهد به پیشروی خود ادامه دهد، باید سعی کند مانند گذشته برتر بودن خود را حفظ نماید.

در این متن قصد داریم در مورد این شرکت، تاریخچه و هر چیزی که می تواند به DJI ارتباط پیدا کند صحبت کنیم و شما را با مسیری که مدیران آن طی کرده اند، آشنا کنیم.

تاریخچه شرکت DJI

اگر بخواهیم از اولین و موثرترین فرد در تاریخچه شرکت DJI صحبت کنیم، به فردی به فرانک وانگ خواهیم رسید. فرانک در کشور چین متولد شده و برای ادامه تحصیلات خود در سال 2003 به هنگ کنگ سفر کرد.

این فرد، یک فرد عادی نبود و به دلیل هوش و نبوغ ذاتی که در او وجود داشت توانست مقامات دانشگاه را متقاعد کرده و 18000دلار برای تحقیق در زمینه تولید کوادکوپترها از آنها دریافت کند. جالب است بدانید که وانگ این شرکت را در اتاقش در خوابگاه راه اندازی کرد و توانست با هوش و نوآوری آن را به جایی که امروز قرار دارد برساند.

امروزه برند دی جی ای در زمینه تولید هلی کوپترها و کوادکوپترهای بدون سرنشین، لوازم جانبی مربوط به هلی کوپترها، موشک هوایی و موشک دستی و غیره فعالیت دارد و توانسته در این زمینه خود را به خوبی مطرح کند. امروزه خرید کوادکوپتر DJI هم از نمایندگی های مجاز این شرکت در سراسر دنیا میسر است و همچنین می توانید از طریق وب سایت رسمی این برند اقدام به خرید نمایید.

دلایل موفقیت و شهرت دی جی آی

همان طوری که بالاتر نیز به آن اشاره کردیم، برند دی جی آی، توانسته عمده سهم فروش در بازار را به نام خود کند و به همین دلیل، رقابت کردن با این برند برای کسانی که به تازگی وارد وادی تولید کوادها شده اند سخت شده است.

اما چه چیزی باعث شده تا فرانک وانگ بتواند بدون داشتن یک رقیب جدی به کار خود ادامه دهد؟ این سوالی است که قصد داریم در ادامه به آن بپردازیم.

داشتن یک هدف روشن و متمایز

ترفندی که توانسته بر روی موفقیت این شرکت تاثیر بسیار خوبی بگذارد، هدفی است که برند دی جی آی از همان ابتدای فعالیتش آن را انتخاب کرد و تا اینجای کار نیز به خوبی توانسته خود را به آن پایبند نگه دارد.

دی جی آی یک هدف بسیار روشن دارد و آن هم تولید محصولی است که بتواند به آسانی رویای انسان برای پرواز را تحقق بخشد. این چیزی است که این شرکت در پی دست یابی به آن است و همه کسانی که اقدام به خرید پهباد DJI کرده اند، به این موضوع  اشاره دارند.

اگر با یکی از کسانی که عاشق به پرواز درآوردن این کوادهای زیبا و کوچک است صحبت کنید او نیز به این مساله اعتراف خواهد کرد که دی جی آی توانسته رویایی که از کودکی در ذهن و روحش پرورانده را به واقعیت تبدیل کند و این چیزی است که وانگ از ابتدای شروع کارش دوست داشت به آن دست پیدا کند. البته اگر از حق نگذریم نیز به خوبی توانسته انسان را به رویای دیرینه اش برساند.

استفاده از نوآوری

یکی دیگر از راهکارهای دی جی آی که به شدت بر روی افزایش محبوبیت در بین کاربران کواد و پهباد DJI تاثیر داشت، استفاده از نوآوری در تولید محصول بود.

این شرکت از تعداد زیادی متخصص استفاده می کند تا بتوانند محصولاتی خلاقانه و با آپشن ها و امکانات متفاوت تولید کنند. نوآوری همان فاکتوری است که می تواند برای خیلی ها جذاب و منحصر به فرد  باشد و آنها را برای خرید پهباد DJI ترغیب کند.

این دقیقا همان رازی است که دی جی آی، آن را کشف کرده و به خوبی در مسیری که تا به اینجا پیموده آن را عملی کرده است. به همین دلیل است که این شرکت در حال حاضر هیچ رقیبی را پیش روی خود نمی بینید و هم چنان یکه تازانه در زمینه پهباد DJI در حال پیشروی است.

افکار وانگ در هدایت دی جی آی

یکی دیگر از راهکارهایی که وانگ توانسته شرکت خود را به کمک آن، به عنوان بزرگترین تولید کننده کوادکوپترها مطرح کند، طرز فکر وی است. او به شدت اعتقاد دارد که باید مشتریانی را به سمت خود جلب کند که کاملا وفادار و علاقه مند به این شرکت باشند و این نیز تنها در سایه کیفیت و تنوع در تولید محصولات اتفاق خواهد افتاد.

تاریخچه شرکت dji | شرکت dji | خرید کوادکوپتر dji | خرید پهباد dji | برند دی جی آی

توجه به مواردی که برای مخاطبان و کاربران اهمیت زیادی دارد یکی از میانبرهایی است که نه تنها برند دی جی آی را، بلکه دیگر برندها و شرکت ها را در زمینه های کاری شان به موفقیت های بزرگ می رساند.

نکته پایانی

DJI مارکی است که جهان را در آغوش می کشد. وانگ، به عنوان یک رهبر نسل جدید، در برابر عملکرد سنتی محافظه کارانه اکثر شرکت های چینی مقاومت می کند و از تجربیاتی که موجب ایجاد میل و وفاداری می شود، استقبال می کند و آماده رشد پایدار است.

وانگ اعتقاد دارد با فناوری که تولید می کند باید به مردم این قدرت را بدهد که از هر آنچه تصور می کنند غیر ممکن است عبور کرده و مرزهای محدودیت را جابه جا کنند. او به شدت تمایل دارد با ساده کردن پیچیده ترین تکنولوژی ها، به مردم در دست پیدا کردن به رویاهایشان کمکشان کند. به همین دلیل است که او پیشرفته ترین فناوری را با طراحی های پویا ترکیب می کند و محصولاتی خلاقانه و متنوع وارد بازار می کند. شما عزیزان می‌توانید برای خرید کوادکوپتر dji در هر مدل از این برند به فروشگاه اینترنتی سایما آرسی مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.