وبلاگ

مدل های مختلف کواد کوپتر حرفه ای q393

تفاوت مدل های کواد کوپتر q393

امروزه کمپانی های مطرح کواد کوپتر های حرفه ای خود را در یک مدل با ویژگی های متنوعی عرضه می کنند که کمپانی وی ال تویز ( WL Toys ) این کار را در مورد کواد کوپتر های خود انجام داده ٬‌ و آن ها را در سه مدل E , A و یک مدل معمولی عرضه می کند که معمولا قیمت پایین تری دارد . در کوادکوپتر q393 نیز این چنین است که در ادامه به بررسی و تفاوت این مدل ها از کواد کوپتر q393 خواهیم پرداخت .

در ادامه تفاوت های مدل کوادکوپتر حرفه ای q393 E وq393 a و q393 را برایتان توضیح خواهیم داد :

مدل  E کواد کوپتر q393 :

  • این مدل دارای دوربین ارسال تصویر ۵ مگاپیکسلی بوده و تصاویر را به صورت لحظه ای و به وسیله ی سیگنال wifi با برد تقریبی ۱۰۰ متر ( بدون وجود مانع ) بر روی اپلیکیشن اختصاصی wl toys در گوشی های هوشمند ارسال می کند .
  • در این مدل ذخیره ی تصاویر بر روی گوشی موبایل شما انجام خواهد شد و هیچ گونه خشاب کارت حافظه ای برای ذخیره ی تصاویر و ویدیو ها وجود ندارد .
  • در مدل q393 E دوربین دارای گیمبال تک محوره با قابلیت بالا و پایین کردن دوربین از طریق رادیو کنترل است .
اقلام موجود در جعبه ی کوادکوپتر q393 مدل e

مدل  A کواد کوپتر q393 :

  • در مدل a دوربین وجود داشته و تصاویر را به واسطه ی برد ارسال تصویر مخصوص ۵.۸ مگاهرتزی به صورت لحظه ای ارسال می کند که به علت آنالوگ بودن برد بالای ۱۰۰ متر را برای ارسال تصویر دارا است .
  • دارای مانیتور ۶ اینچی دریافت تصویر بوده که می تواند تصاویر را با کیفیت و بدون لگ تا برد بالای ۱۰۰ متر به خوبی در یافت کند .
  • در مدل A کواد کوپتر q393 نیز شاهد دوربین همراه با گیمبال تک محوره هستیم که قابلیت بالا و پایین کردن دوربین به وسیله ی رادیو کنترل را دارا است .
کوادکوپتر q393 a دارای مانیتور

مدل ساده ی کواد کوپتر q393 :

در این مدل کلیه ی ویژگی های اصلی و پایه وجود داشته ٬‌تنها دارای دوربین نمی باشد ولی قابلیت حمل دوربین ۴k تا ۲۰۰ گرم را دارا است که می توانید به سلیقه ی خود بهترین دوربین و گیمبال را برای آن تهیه نمایید .

لازم به ذکر است که سایر ویژگی های این سه مدل درست مانند یکدیگر بوده و تنها تفاوتشان در موارد ذکر شده (‌داشتن یا نداشتن دوربین و نوع ارسال تصویر )‌ می باشد .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.