خرید کوادکوپتر

امروزه خرید کوادکوپتر یا پهپادها به عنوان مهیج ترین محصولات پروازی قرن حاضر رایج می باشد که با امکان تصویر برداری هوایی به عنوان پر فروش ترین وسایل تفریحی برای کودکان و دستگاه های تخصصی پر کاربرد و با اهمیت در مسابقات ورزشی، مباحث نظامی و فیلم برداری فیلم های سینمایی و مجالس عروسی استفاده می شوند.

کوادکوپتر دوربین دار

کوادکوپترها و هلیشات ها دارای انواع کوادکوپتر دوربین دار و بدون دوربین هستند، بعضی از پهپادها با نصب نرم افزار در روی گوشی و تبلت امکان ارسال تصاویر زنده را دارند و برخی دیگر تصاویر را در حافظه شان ذخیره می کنند و در هنگام فرود امکان استفاده را می دهند.

قابل ذکر است که انواع کوادکوپتر بدون دوربین بیشتر به عنوان اسباب بازی برای کودکان استفاده می شود که البته خرید کوادکوپتر برای یادگیری مهارت استفاده از پهپادها برای بزرگ سالان نیز مناسب است.

گفتنی است که باید برای استفاده از هلیشات ها و امکان تصویربرداری هوایی آنها از سازمان های ذی ربط مجوز دریافت کرد و بدون مجوز امکان این فعالیت امکان پذیر نمی باشد.

خرید کوادکوپتر دوربین دار

این وسایل پروازی در رنج قیمت های مختلفی در بازار موجود است و البته برای خرید کوادکوپتر و هلیشات باید به توان مالی و موارد استفاده خود و البته امکانات و مزایای این وسیله پروازی توجه کنیم.

در خرید کوادکوپتر دوربین دار باید به زمان حفظ باتری پهپاد، امکان تشخیص مانع، حفظ ارتفاع، ردیابی سوژه مورد نظر و امکان انتقال اطلاعات کوادکوپتر توجه کنیم.

برخی از انواع کوادکوپتر دوربین دار توانایی حفظ انرژی باتری از 15 تا 30 دقیقه و برخی تا 45 دقیقه را دارند و برای زمان بیشتر از این باید دستگاه را فرود آورد و باتری یدک را جایگزین کنیم.

بعضی از این وسایل پروازی امکان تشخیص قوی مانع را دارند و می توانند در صورت تشخیص مانع در سر راه شان تا 360 درجه تغییر مسیر دهند و ساقط نشوند.

قابلیت حفظ ارتفاع هم در این پهپاد ها یعنی بتوان پرنده را در ارتفاع مورد نظر قفل کرد تا در همان ارتفاع بچرخد و حرکت کند.

قیمت کوادکوپترها و هلیشات ها در بازار جهانی و ایران از سیصد هزار تومان تا سی میلیون تومان است و بسته به کاربرد و مزایای آنها قیمت هایشان افزایش می یابد.

آشنایی با خرید کوادکوپتر

خرید هلیشات

مهم ترین عامل در خرید هلیشات و خرید کوادکوپتر کیفیت تصویر، پایداری پرواز و سیستم برگشت به خانه توسط جی پی اس است.

کمپانی دی جی آی بزرگترین شرکت تولید کننده انواع هلیشات در جهان است که با ساخت انواع هلیشات ها با امکانات متفاوت بازار را در زمینه خرید کوادکوپتر در اختیار گرفته است.

کوادکوپتر سایما در ایران دارای ارزان قیمت ترین وسایل پروازی است که نسبت به قیمتش کیفیت خوبی دارد و برای افراد مبتدی مناسب است.

پهپاد های سایما و ام جی ایکس از انواع تولید کنندگان وسایل پروازی هستند که می توان به راحتی کار را با آنها شروع کرد و به مهارت رسید.

آشنایی با خرید کوادکوپتر